A-
Zmniejsz czcionkę
A+
Zwiększ czcionkę
Powiększ kursor
Pomniejsz kursor
Tłumacz migowy
Zmień kontrast
Przywróć ustawienia

Stanowisko

Specjalista ds. realizacji egzaminów elektronicznych

Miejsce

Dąbrowa Górnicza

Pracodawca

Akademia WSB

Co możemy zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie do pracy na stanowisku i wsparcie zespołu
  • kompleksowe szkolenie z obsługi platformy do elektronicznego egzaminowania
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w jednej z najlepszych i najnowocześniejszych uczelni niepublicznych w Polsce
  • szerokie możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji zawodowych
  • możliwość korzystania z oferowanych przez Uczelnię na preferencyjnych warunkach kursów, szkoleń, studiów
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, dofinansowanie do karty sportowej   Multisport, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • pracę zdalną

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obsłudze dowolnego specjalistycznego oprogramowania  (np. wirtualny dziekanat, program finansowy, CMS, Moodle, lub/i  platformy e-learningowej, inny)- mile widziane
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • doświadczenie we współpracy z uczelnia wyższą i/lub doświadczenie dydaktyczno-metodyczne- mile widziane
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • umiejętność priorytetyzacji zadań, dbania o szczegóły
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej

Zakres obowiązków

  • obsługa oprogramowania do przeprowadzania elektronicznych egzaminów
  • organizacja egzaminów prowadzonych elektronicznie
  • konfiguracja egzaminów elektronicznych, tworzenie testów na platformie
  • wsparcie wykładowców w bieżących sprawach związanych w egzaminami elektronicznymi i obsługą platformy
  • szkolenie nauczycieli i studentów z obsługi platformy
  • w okresie trwania sesji egzaminacyjnych praca również w weekendy

Dodatkowe informacje

Według Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 Akademia WSB jest 3 najlepszą Uczelnią Niepubliczną w Polsce i najlepszą Uczelnią Niepubliczną na Śląsku.

Akademia WSB zajęła także 1. miejsce wśród wszystkich Uczelni Publicznych i Niepublicznych w Polsce w kategorii Umiędzynarodowienie.

W Rankingu Uczelni Akademickich 2023 – wśród wszystkich Uczelni Publicznych i Niepublicznych w Polsce posiadających uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora Akademia WSB zajęła 29. miejsce.

Sukces Naszej Uczelni buduje społeczność ludzi będących pasjonatami swojej pracy, ludzi o niekonwencjonalnym podejściu do realizacji zadań. W naszej organizacji cenimy samodzielność, odpowiedzialność, dobrą organizację pracy, otwartość na zmiany, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.